čt 23.2.2023
Aktuální zprávy

Jana Blahová šéftrenérkou žen Baníku

Baník vedle neustálé snahy o zkvalitňování výchovy mladých hráčů pracuje také na vylepšování podmínek pro rozvoj mladých fotbalistek. Proto byla v klubu vytvořena funkce šéftrenérky žen. A tou se stala bývalá hráčka a dnes hlavní trenérka juniorek Baníku Jana Blahová.

"Chceme zefektivnit a sjednotit proces výchovy našich fotbalistek od přípravek až po juniorky tak, aby na sebe tréninkový proces v jednotlivých kategoriích navazoval. A úkolem Jany Blahové je tento proces zastřešit," uvedl Richard Urban, manažer ženského fotbalu v Baníku. "Našim cílem je vychovávat co nejkvalitnější hráčky pro prvoligový tým tak, abychom byli v otázce doplňování ženského týmu soběstační. Podmínky na to v Baníku určitě máme," doplnil Richard Urban.

Také Jana Blahová je přesvědčena o tom, že podmínky pro výchovu fotbalistek má Baník na výborné úrovni. "Díky tomu disponujeme velkým potenciálem, a ten chceme v co možná nejbližší budoucnosti proměnit v co nejkvalitnější prvoligový ženský A-tým," řekl nová šéftrenérka žen Baníku.

3
Muhammed
Sanneh
99
Ladislav
Almási
7
Karel
Pojezný
19
David
Lischka
10
Matěj
Šín
11
Nemanja
Kuzmanović
23
Jaroslav
Svozil
21
Jiří
Klíma
22
Filip
Kaloč
25
Jiří
Fleišman
24
Jan
Juroška
18
Robert
Mišković
14
Petr
Jaroň
9
David
Buchta
26
Muhamed
Tijani
1
Martin
Hrubý
16
Jan
Laštůvka
6
Daniel
Tetour
30
Jiří
Letáček
5
Jiří
Boula
8
Srdjan
Plavšić
29
Ladislav
Takács
17
Michal
Frydrych
20
Carlos Eduardo Lopes Cruz
Cadu
33
Eldar
Šehić
13
Daniel
Smékal
96
Eneo
Bitri