so 4.5.2024

Juniorka posedmé v řadě vítězně

Krasojízda třetiligové rezervy trvá. Baník ve 26. kole MSFL v sobotu zvítězil v Hranicích 1:0 a před nedělními zápasy má v čele tabulky už jedenáctibodový náskok.

Anglický týden za plný počet bodů. Svěřenci Josefa Dvorníka po výhře nad Bohunicemi a ve Frýdku-Místku dokázali uspět i v Hranicích a dokázali se už výrazně vzdálit pronásledovatelům v tabulce. O jediný gól se zasloužil ve 27. minutě Elekana, jehož tečovaná střela skončila za zády Andrese, a pak už se skóre nezměnilo.

Baník vyhrál posedmé za sebou, pošesté navíc s čistým kontem a gól neinkasoval už 576 minut. V následujícím kole bude hostit příští neděli na Bazalech Blansko.

Josef Dvorník: “Potvrdilo se, že to bude těžké utkání. Hranice mají sérii proher a bojují o každý bod. Bylo to vyrovnané utkání. My jsme byli produktivnější. Neměli jsme tentokrát tolik šancí, ale jednou tečovanou střelou jsme se dostali do vedení. Bylo to spíše bojovné utkání ve středu hřiště. I ve druhém poločase to bylo vyrovnané, někdy od 70. minuty bych ale v naší hře čekal daleko více přesnosti po zisku míče. Bylo tam hodně zisků, ale nebyli jsme přesní a odevzdali jsme míč zase soupeři. Pokud to je dlouho o gól, soupeř hru zjednoduší, což se i stalo, ale to jsme zvládli a uskákali jsme to dobře i tím, že jsme tam poslali Měkotu a Temela. Jsme strašně rádi, jak jsme ten těžký týden zvládli. Teď si kluci odpočinou, dostali nějaké volno navíc a budeme se chystat na Blansko.”

0Mikuláš Kubný90000

4.
Hranice VS Baník B

Branka: 27. Elekana. Rozhodčí: Tomanec – Budovič, Mayer. ŽK: Koláček, Ilič, Vavřík, Seidl - Málek, Kašpárek, Uchenna, Kilibarda.