ne 8.4.2018
ZEN

Baník - Veřovice

JAROMÍR KVITA: "Zápas, ve kterém se náš mladý tým musel poprat zejména s fyzickými proporcemi soupeřů. Nicméně od samého počátku byl náš tým aktivnější a po rohu jsme se dostali do vedení zásluhou Witové. Poté následovaly další akce po stranách, kdy nám jen chyběla kvalitní finální přihrávka. Do druhé půle jsme opět vstoupili aktivně a po pěti minutách jsem po pěkné akci dali další gól. Jediná škoda, že jsme soupeře pustili do hry laciným gólem na 2:1. Místo, abychom v klidu diktovali zápas, jsme trošku sami sebe dostali pod tlak. Posledních dvacet minut bylo spíše o bojovnosti, ale zápas se zdárně povedlo dotáhnout do vítězného konce. Hráčkám patří pochvala za bojovnost a ochotu."