so 11.11.2017
ZEN

Baník - Loděnice

IVAN CHOLEVÍK: "Snažili jsme se hrát kombinační fotbal, dávat míče do stran a být aktivní v napadání. Soupeř bránil ve větším počtu hráček a čekal na rychlé útoky po dlouhých míčích. Po prvním gólu Kremserové mezi ženami i soupeř ukázal sílu a měli jsme i štěstí, když nás zachránily tyčka. Ve druhém poločasu jsme zvýšili Peterkovou na 2:0, ale soupeř snížil a zvýšil aktivitu. Sedm minut před koncem jsme si po centru ze strany srazili nešťastně gól do vlastní sítě a bylo to 2:2. Nezbývalo moc do konce, ale na děvčatech bylo vidět odhodlání získat všechny tři body za každou cenu. A to se podařilo zásluhou Jarošové. Závěr byl přímo infarktový, ale nakonec nám přinesl ohromnou radost."