so 9.4.2016
ZEN

Baník - Brno

Zdeňka Mrázková: "V sobotu jsme nastoupily proti dívkám Zbrojovky Brno. Náš oslabený tým čekal nejlepší soupeř, kterého jsme zatím na jaře potkali. Do poločasu jsme prohrávaly o dvě branky a nutno uznat, že se míč převážně pohyboval na naší polovině hřiště. Utkání bylo poznamenáno nefotbalovým počasím, kdy celý zápas hustě pršelo a bylo 6 stupňů. Další nepříjemnost nás potkala v podobě zraněného kotníku Adél Kocurové, která musela střídat. V 65.minutě Brňanky udeřily potřetí a v poslední minutě uzavřela Zbrojovka skóre na 0:4. Dvě pozitiva však tento zápas přinesl. Byla to parádní hra Terezky Denkové, která byla nejlepší hráčkou našeho týmu a taky návrat Beáty Najvarové po dlouhém zranění. Bea odehrála sice jen 15.minut, ale její výkon je příslibem do play outu. A právě těchto šest zápasů pravdy odstartuje příští víkend. Na první zápas play outu odjíždíme v sobotu 16.4. do vzdáleného Rakovníka."

9.
Baník VS Brno
2. celostátní liga žen

Poločas: 0:2
Branky: 13. Kratochvílová, 37. Veselá, 66. Lišková, 90. Veselá. Rozhodčí: Suchá - Němec, Dvořák.

Bečicová - Denková, Šoborová, Witová, Hrubá - Šimová, Musialová (3. Postředníková), Oborná, Volková - Kocurová (62. Peterková) Kováčová (75. Najvarová)