čt 27.8.2015
Aktuální zprávy

Šichor k incidentu: Tohle by se stávat nemělo, i když náš výkon byl špatný

Vyřazení ve 2. kole poháru Mol Cup v Rýmařově mělo nepříjemnou dohru v podobě incidentu, ke kterému došlo po skončení čtvrtečního utkání. Část fanoušků se kromě "vyříkávání" si zápasu s hráči našeho týmu pustila také do potyček a agresivních žádostí o dresy. Právě při takové situaci dostal záložník Marek Šichor úder pěstí. Následně na hřišti zasáhla policie, která situaci uklidnila.

"Fanoušci vtrhli na hřiště a jeden z nich mě udeřil. Tohle by se stávat nemělo, i když náš výkon byl hodně špatný," řekl po zápase samotný Šichor, který byl stejně jako ostatní hráči celým incidentem otřesen. "Pro nás je dnešní výkon samozřejmě neomluvitelný, prohrávali jsme souboje a znovu jsme dostali laciné góly, které nás srážejí. Je to hodně špatné," dodal ke sportovní stránce pohárového duelu zklamaný hráč, který nastoupil v průběhu druhé půle místo Patrika Mišáka.

"S některými z fanoušků jsem normálně komunikoval. To, co stalo Markovi jsem neviděl, ale určitě to není přípustné. Tohle se nemá dít bez ohledu na to, jak my hrajeme," komentoval to, co nastalo po závěrečném hvizdu, Daniel Holzer, který zápas dohrával s kapitánskou páskou po vystřídaném Václavu Ježdíkovi. Přitom ve chvíli, kdy Holzer během první půle poslal Baník do vedení 2:1, to vypadalo na zcela jiný příběh. "Věděli jsme, že pokud neodskočíme na dva tři góly, bude se zápas táhnout a soupeř, kterého poženou diváci, bude mít chuť. To se bohužel potvrdilo, znovu jsme udělali strašné chyby v obraně," uzavřel baníkovský odchovanec.

12
Radovan
Murin
30
Viktor
Budinský
77
Gigli
Ndefe
11
Nemanja
Kuzmanović
9
David
Buchta
4
Martin
Chlumecký
24
Jan
Juroška
29
Ladislav
Takács
23
Jaroslav
Svozil
25
Jiří
Fleišman
16
Jan
Laštůvka
7
Šimon
Falta
32
Lukáš
Budínský
50
Ubong
Ekpai
5
Jiří
Boula
99
Ladislav
Almási
6
Daniel
Tetour
39
Dominik
Janošek
10
Matěj
Šín
20
Jakub
Pokorný
14
Petr
Jaroň
19
David
Lischka
21
Jiří
Klíma
22
Filip
Kaloč