pá 8.10.2021
Aktuální zprávy

Daruj Baníkovskou krev, dostaneš lístek na Baník!

Baník vyzývá své příznivce pomoci krevnímu centru Fakultní nemocnice Ostrava vyřešit akutní nedostatek krve. Každý fanoušek, který v příštím týdnu (od pondělí 11. října) navštíví krevní centrum FNO a daruje svou krev a přihlásí se zde také do programu Baníkovská krev, získá zdarma vstupenku na utkání proti Slovácku (hraje se 16. října)!

Baník tímto způsobem reaguje na aktuální nedostatek krve, ale zároveň symbolicky zahajuje program Baníkovská krev, který je součástí oslav 100 let založení klubu a který poběží až do ukončení oslav.

Každý fanoušek starší osmnácti let může v rámci tohoto programu získat pamětní baníkovskou šálu. Stačí k tomu jediné. Navštívit v průběhu oslav, které budou v příštím roce završeny, čtyřikrát krevní centrum Fakultní nemocnice Ostrava, darovat svou krev a své návštěvy v krevním centru evidovat ve speciálním průkazu, který Baník k této příležitosti připravil a který každý dárce v krevním centru získá.

Prvních 100 fanoušků, kteří během roku oslav stihnou vyplnit kompletně průkaz dárce baníkovské krve (dostaví se ke 4 odběrům), získá pamětní šálu. Každý dárce navíc obdrží v rámci návštěvy krevního centra malý dárek a místo na stěně dárců, která bude instalována v rámci připravovaného Baník100festu.

Veškeré potřebné informace ohledně darování krve najde na stránkách www.fno.cz/krevni-centrum.

0
Petr
Jaroň
13
Daniel
Smékal
21
Jiří
Klíma
19
David
Lischka
18
Robert
Mišković
26
Muhamed
Tijani
30
Jiří
Letáček
17
Michal
Frydrych
9
David
Buchta
6
Daniel
Tetour
33
Eldar
Šehić
3
Muhammed
Sanneh
0
Petr
Jaroň
11
Nemanja
Kuzmanović
77
Gigli
Ndefe
5
Jiří
Boula
7
Karel
Pojezný
25
Jiří
Fleišman
29
Ladislav
Takács
22
Filip
Kaloč
23
Jaroslav
Svozil
16
Jan
Laštůvka
1
Martin
Hrubý
99
Ladislav
Almási