pá 8.10.2021
Aktuální zprávy

Daruj Baníkovskou krev, dostaneš lístek na Baník!

Baník vyzývá své příznivce pomoci krevnímu centru Fakultní nemocnice Ostrava vyřešit akutní nedostatek krve. Každý fanoušek, který v příštím týdnu (od pondělí 11. října) navštíví krevní centrum FNO a daruje svou krev a přihlásí se zde také do programu Baníkovská krev, získá zdarma vstupenku na utkání proti Slovácku (hraje se 16. října)!

Baník tímto způsobem reaguje na aktuální nedostatek krve, ale zároveň symbolicky zahajuje program Baníkovská krev, který je součástí oslav 100 let založení klubu a který poběží až do ukončení oslav.

Každý fanoušek starší osmnácti let může v rámci tohoto programu získat pamětní baníkovskou šálu. Stačí k tomu jediné. Navštívit v průběhu oslav, které budou v příštím roce završeny, čtyřikrát krevní centrum Fakultní nemocnice Ostrava, darovat svou krev a své návštěvy v krevním centru evidovat ve speciálním průkazu, který Baník k této příležitosti připravil a který každý dárce v krevním centru získá.

Prvních 100 fanoušků, kteří během roku oslav stihnou vyplnit kompletně průkaz dárce baníkovské krve (dostaví se ke 4 odběrům), získá pamětní šálu. Každý dárce navíc obdrží v rámci návštěvy krevního centra malý dárek a místo na stěně dárců, která bude instalována v rámci připravovaného Baník100festu.

Veškeré potřebné informace ohledně darování krve najde na stránkách www.fno.cz/krevni-centrum.

26
Filip
Blažek
13
Samuel
Grygar
5
Jiří
Boula
1
Martin
Hrubý
10
Matěj
Šín
11
Eldar
Šehić
32
Paixao da Silva
Ewerton
29
Ladislav
Takács
12
Tomáš
Rigo
7
Karel
Pojezný
28
Filip
Kubala
30
Jiří
Letáček
21
Jiří
Klíma
9
David
Buchta
4
Robert
Mišković
77
Gigli
Ndefe
22
Filip
Kaloč
37
Matej
Madleňák
17
Michal
Frydrych
15
Patrick
Kpozo
70
David
Fadairo
19
David
Lischka
99
Ladislav
Almási
24
Jan
Juroška
6
Daniel
Tetour
35
Jakub
Markovič
20
Abdullahi
Tanko