pá 8.10.2021
Aktuální zprávy

Daruj Baníkovskou krev, dostaneš lístek na Baník!

Baník vyzývá své příznivce pomoci krevnímu centru Fakultní nemocnice Ostrava vyřešit akutní nedostatek krve. Každý fanoušek, který v příštím týdnu (od pondělí 11. října) navštíví krevní centrum FNO a daruje svou krev a přihlásí se zde také do programu Baníkovská krev, získá zdarma vstupenku na utkání proti Slovácku (hraje se 16. října)!

Baník tímto způsobem reaguje na aktuální nedostatek krve, ale zároveň symbolicky zahajuje program Baníkovská krev, který je součástí oslav 100 let založení klubu a který poběží až do ukončení oslav.

Každý fanoušek starší osmnácti let může v rámci tohoto programu získat pamětní baníkovskou šálu. Stačí k tomu jediné. Navštívit v průběhu oslav, které budou v příštím roce završeny, čtyřikrát krevní centrum Fakultní nemocnice Ostrava, darovat svou krev a své návštěvy v krevním centru evidovat ve speciálním průkazu, který Baník k této příležitosti připravil a který každý dárce v krevním centru získá.

Prvních 100 fanoušků, kteří během roku oslav stihnou vyplnit kompletně průkaz dárce baníkovské krve (dostaví se ke 4 odběrům), získá pamětní šálu. Každý dárce navíc obdrží v rámci návštěvy krevního centra malý dárek a místo na stěně dárců, která bude instalována v rámci připravovaného Baník100festu.

Veškeré potřebné informace ohledně darování krve najde na stránkách www.fno.cz/krevni-centrum.

9
David
Buchta
16
Jan
Laštůvka
39
Dominik
Janošek
5
Jiří
Boula
10
Matěj
Šín
29
Ladislav
Takács
4
Martin
Chlumecký
11
Nemanja
Kuzmanović
24
Jan
Juroška
19
David
Lischka
30
Viktor
Budinský
50
Ubong
Ekpai
14
Petr
Jaroň
99
Ladislav
Almási
12
Radovan
Murin
21
Jiří
Klíma
23
Jaroslav
Svozil
22
Filip
Kaloč
25
Jiří
Fleišman
6
Daniel
Tetour
77
Gigli
Ndefe
20
Jakub
Pokorný
7
Šimon
Falta
32
Lukáš
Budínský