pá 8.10.2021
Aktuální zprávy

Daruj Baníkovskou krev, dostaneš lístek na Baník!

Baník vyzývá své příznivce pomoci krevnímu centru Fakultní nemocnice Ostrava vyřešit akutní nedostatek krve. Každý fanoušek, který v příštím týdnu (od pondělí 11. října) navštíví krevní centrum FNO a daruje svou krev a přihlásí se zde také do programu Baníkovská krev, získá zdarma vstupenku na utkání proti Slovácku (hraje se 16. října)!

Baník tímto způsobem reaguje na aktuální nedostatek krve, ale zároveň symbolicky zahajuje program Baníkovská krev, který je součástí oslav 100 let založení klubu a který poběží až do ukončení oslav.

Každý fanoušek starší osmnácti let může v rámci tohoto programu získat pamětní baníkovskou šálu. Stačí k tomu jediné. Navštívit v průběhu oslav, které budou v příštím roce završeny, čtyřikrát krevní centrum Fakultní nemocnice Ostrava, darovat svou krev a své návštěvy v krevním centru evidovat ve speciálním průkazu, který Baník k této příležitosti připravil a který každý dárce v krevním centru získá.

Prvních 100 fanoušků, kteří během roku oslav stihnou vyplnit kompletně průkaz dárce baníkovské krve (dostaví se ke 4 odběrům), získá pamětní šálu. Každý dárce navíc obdrží v rámci návštěvy krevního centra malý dárek a místo na stěně dárců, která bude instalována v rámci připravovaného Baník100festu.

Veškeré potřebné informace ohledně darování krve najde na stránkách www.fno.cz/krevni-centrum.

22
Filip
Kaloč
7
Karel
Pojezný
26
Muhamed
Tijani
6
Daniel
Tetour
9
David
Buchta
5
Jiří
Boula
18
Robert
Mišković
21
Jiří
Klíma
20
Carlos Eduardo Lopes Cruz
Cadu
23
Jaroslav
Svozil
99
Ladislav
Almási
33
Eldar
Šehić
29
Ladislav
Takács
10
Matěj
Šín
25
Jiří
Fleišman
13
Daniel
Smékal
24
Jan
Juroška
30
Jiří
Letáček
1
Martin
Hrubý
96
Eneo
Bitri
3
Muhammed
Sanneh
19
David
Lischka
17
Michal
Frydrych
14
Petr
Jaroň