ne 9.8.2020

Béčko vykročilo levou, doma podlehlo Znojmu

Hodně hořkou premiéru v novém ročníku MSFL prožilo v neděli béčko. Na hřišti v Markvartovicích podlehlo Znojmu vysoko 0:3.

Vstup do sezony se juniorce nepodařil. K prvnímu gólu, který ji mohl uklidnit, byl sice blízko Velner, ale nakonec padl na druhé straně hřiště. Moravec po přihrávce Oklešťka překonal Kovaříka a čtyři minuty před koncem poločasu zajistil Znojmu vedení.

Baník se snažil kombinovat a útočit, ale kontry soupeře byly nebezpečnější. Moravec a Okleštěk si vyměnili role a v 52. minutě Okleštěk překonal Kovaříka podruhé.

Domácí se hned vzápětí mohli chytit pomyslného stébla, ale Zálešák z malého vápna trefil z voleje gólmana. Pak hosté po zisku míče ve středu pole znovu předvedli povedený kontr a třetí gól Pohanky definitivně rozhodl.