so 27.6.2020
Aktuální zprávy

Vstupenky na Plzeň pro všechny permanentkáře

Baník Ostrava pro utkání s Plzní uvolní kapacitu pro všechny držitele permanentních vstupenek, kteří si svou permici zakoupili nebo jim byla zakoupena. Tito fanoušci si od pondělí 29. června mohou na síti Ticketlive.cz zadarmo opatřit vstupenky na zápas, který se bude hrát v neděli 5. července od 17 hodin na městském stadionu. Od středy 1. července budou vstupenky na síti Ticketlive.cz v prodeji také pro ostatní fanoušky.

Baník je i nadále nucen držet se nařízení o snížené celkové kapacitě. Ta však zhruba odpovídá počtu permanentek, které klub na tuto sezonu vyprodal. Klub se znovu rozhodl držitele zakoupených (nikoliv však zadarmo vydaných) permanentek upřednostnit a nabídnout jim možnost výběru vstupenky zadarmo od pondělí 29. června na síti Ticketlive.cz.

Platí, že držitelé zakoupených permanentek do sektoru A si při výběru vstupenky budou moci vybrat kterýkoliv dostupný sektor, držitelé zakoupených permanentek do sektoru B si budou moci vybrat ze sektorů B,C nebo D, a držitelé zakoupených permanentek do sektorů C a D si budou moci vybrat z jednoho z těchto dvou sektorů.

Fanoušci, kteří zakoupenou permanentku nemají, si mohou lístek na utkání s Plzní zakoupit na síti Ticketlive.cz kdykoliv od středy 1. července. Lístky se budou vydávat a prodávat do okamžiku vydání/prodání poslední volné vstupenky, nejdéle do nedělního podvečera.

25
Jiří
Fleišman
21
Daniel
Holzer
18
Tomáš
Zajíc
6
Daniel
Tetour
33
Roman
Potočný
7
Martin
Fillo
16
Jan
Laštůvka
5
Adam
Jánoš
2
Muhamed
Tijani
15
Patrizio
Stronati