FC Baník Ostrava Mistr ligy 1976 | 1980 | 1981 | 2004
FC Baník Ostrava

Béčko nedohrálo přípravu s Frýdkem

26.05.2020 | Redakce

Průtrž mračen zhatila úterní přípravu mezi béčkem Baníku a Frýdkem-Místkem. Derby třetiligových týmů se ve Frýdku-Místku lépe vyvíjelo pro hosty, kteří po gólu Roberta Hrubého vedli 1:0.

Juniorka nastoupila k utkání posílena o několik hráčů áčka, kteří z různých důvodů nemohli odjet k ligovému utkání do Příbrami. Jeden z trojice disciplinárně potrestaných hráčů Robert Hrubý ve 23. minutě po spolupráci s Timofejem Barkovem také střelou po zemi otevřel skóre, ale další gól už přes několik šancí nepadl.

Ve druhé půli se nebe nad Frýdkem-Místkem zatáhlo a prudký liják, který hřiště proměnil v neregulérní terén, vyhnal hráče do šaten. Zápas tak byl v 66. minutě předčasně ukončen. 

Výsledek: 

MFK Frýdek-Místek – Baník B 0:1 (0:1) nedohráno

Branka: 23. Hrubý. 

Frýdek-Místek: Zouhar - Kebísek, F. Drozd (46. Koňařík), Hurta, Hykel - Varadi, Žák, Skwarczek, Kiška (56. Hajnoš) - Mikulenka (46. Jurča) - Žondra (46. Raab).

Baník B: Číž (46. Murin) - Zálešák, Procházka (46. Velner), Blahuta (46. Tamajka), Holzer - Urban (46. Jaroň), J. Drozd, Hrubý, Potočný - Barkov (46. Zajíček), Lokša (46. Wojatschke).

Twitter
MW Dias
Radegast
Satum
VACUTEC MORAVIA, spol. s r.o.
AUTOBOND
Město Ostrava
Moravskoslezský kraj
CETRIS
ŠKODA VAGONKA a.s.
malang
Satos Prostějov a.s.
Solaris Bus
ha-vel
KAIMAN, s.r.o.
LAMA energy
B of B cars s.r.o.
SOR Libchavy spol. s r.o.
FORTUNA