FC Baník Ostrava Mistr ligy 1976 | 1980 | 1981 | 2004
FC Baník Ostrava

O třetí místo v Malta Cupu proti Dunajské Stredě

26.01.2020 | Redakce

Druhým soupeřem Baníku Ostrava v rámci herního soustředění na Maltě bude v pondělí slovenský celek DAC Dunajská Streda. S aktuálně třetím týmem slovenské Fortuna ligy si Baník od 11 hodin zahraje o 3. místo v Tipsport Malta Cupu. Dějištěm zápasu bude opět maltský národní stadion.

Nad Maltou vysvitlo slunce a Baník si v neděli zatrénoval za velmi příjemných povětrnostních podmínek. S mužstvem už trénoval i Jaroslav Svozil, příjemného prostředí rozsáhlého tréninkového centra, jež je součástí velkého fotbalového areálu národního stadionu, si v plné práci užil i Milan Baroš. 

V pondělí čeká Baník další z řady přípravných duelů. Má soutěžní charakter, půjde o třetí místo v Tipsport Malta Cupu. Přípravná stránka věci je však samozřejmě stále přednější.

"My si znovu do určité míry namodelujeme situaci, která nás bude čekat v prvním utkání na Slovácku," poznamenal trenér Luboš Kozel, který se, jak známo, bude muset na Slovácku obejít bez řady důležitých, aktuálně distancovaných hráčů. Tímto faktorem bude do značné míry ovlivněna i sestava, v níž Baník do zápasu s Dunajskou Stredou vyrukuje.

Twitter
MW Dias
Radegast
Satum
VACUTEC MORAVIA, spol. s r.o.
AUTOBOND
Město Ostrava
Moravskoslezský kraj
CETRIS
ŠKODA VAGONKA a.s.
malang
Satos Prostějov a.s.
Solaris Bus
ha-vel
KAIMAN, s.r.o.
LAMA energy
B of B cars s.r.o.
FORTUNA