FC Baník Ostrava Mistr ligy 1976 | 1980 | 1981 | 2004
FC Baník Ostrava

Dobrá zpráva: další lístky pro baníkovce

16.05.2019 | Redakce

Baník vybojoval další vstupenky pro své příznivce na finále MOL Cupu. Na souboj Baníku se Slavií bude moct ve středu do Olomouce dorazit o několik stovek ostravských fanoušků víc! Lístky se začnou prodávat od pátku 16:00 a znovu pouze letošním či novým permanentkářům.

Že se po první várce lístků v předprodeji jen zaprášilo, se dalo čekat. Zájem fanoušků totiž výrazně převyšuje možnosti a kapacitu, kterou Baníku přidělil pořadatel zápasu Fotbalová asociace ČR. Vedení klubu se však dnes dodatečně po složitých jednáních povedlo vybojovat další místa navrch. Konkrétní cifra vstupenek bude známa po fyzickém převzetí v Olomouci, mělo by se však řádově jednat o několik stovek kusů. 

I tentokrát mají přednostní právo nákupu majitelé letošních či nových permanentek. Upozorňujeme, že na jednu platnou permanentku lze provést pouze jeden nákup lístků na finále MOL Cupu – na jednu permici tedy nelze nakupovat dvakrát.

Na jednu permanentku bude opět možné koupit maximálně dvě vstupenky. Jediným prodejním místem budou pokladny číslo 3, 4 a 5 na Městském stadionu: prodej odstartuje v pátek od 16:00. Ve fanshopech předprodej neprobíhá! Při nákupu nelze uplatnit žádné slevy. 

Přesné číslo lístků, které znovu půjdou do prodeje, Baník oznámí v pátek po převzetí vstupenek v Olomouci.

Twitter
MW Dias
Radegast
Satum
VACUTEC MORAVIA, spol. s r.o.
AUTOBOND
Město Ostrava
Moravskoslezský kraj
CETRIS
ŠKODA VAGONKA a.s.
malang
Satos Prostějov a.s.
Solaris Bus
ha-vel
KAIMAN, s.r.o.
LAMA energy
B of B cars s.r.o.
FORTUNA