FC Baník Ostrava Mistr ligy 1976 | 1980 | 1981 | 2004
FC Baník Ostrava

Baník dává do prodeje poslední lístky na Opavu

18.04.2019 | Redakce

Poslední šanci zakoupit si vstupenky na nedělní utkání s Opavou mají ti fanoušci, kterým se to dosud nepodařilo. Baník Ostrava dává do prodeje zbývajíc lístky, které se od některých obchodních partnerů na poslední chvíli uvolnily. Úderem půlnoci mezi 18. a 19. dubnem bude doprodej spuštěn na webu ticketportalu.

Baník Ostrava chce, aby bylo hlediště městského stadionu na utkání s Opavou zaplněno opravdu do posledního místa. Proto dává do prodeje poslední část lístků, které se po obchodních partnerech ještě uvolnily. Zájemci je mohou od půlnoci mezi 18. a 19. dubnem začít kupovat na síti ticketportalu, vytisknout si je budou následně moci na kterémkoliv výdejním místě ticketportalu.

Nadále platí omezení možného počtu zakoupených lístků, je možno zakoupit čtyři vstupenky na osobu. Z bezpečnostních důvodů je součástí online nákupu vyplnění určitých osobních údajů (jméno, příjmení, email, telefon).

V případě, že zbylé lístky nebudou doprodány, bude možno si je zakoupit na pokladně stadionu před utkáním. O této případné možnosti bude Baník Ostrava informovat.

Twitter
MW Dias
Radegast
Satum
VACUTEC MORAVIA, spol. s r.o.
AUTOBOND
Město Ostrava
Moravskoslezský kraj
CETRIS
ŠKODA VAGONKA a.s.
malang
Satos Prostějov a.s.
Solaris Bus
ha-vel
KAIMAN, s.r.o.
LAMA energy
B of B cars s.r.o.
FORTUNA