FC Baník Ostrava Mistr ligy 1976 | 1980 | 1981 | 2004
FC Baník Ostrava

MOL Cup: Baník doma s Libercem!

13.12.2018 | Redakce

Poprvé od roku 2005, pokud jde o jednozápasový systém, bude hrát Baník pohárový zápas před vlastním publikem! Tak dlouho byl los k ostravskému klubu nepříznivý. Tentokrát je vše jinak. Ve čtvrtfinále MOLC Cupu se Baník na ostravském městském stadionu střetne se Slovanem Liberec. Úředním termínem zápasu je 3. duben, datum se však ještě může změnit.

Marek Jankulovski, sportovní ředitel Baníku Ostrava, jenž byl losovacímu aktu v Praze přítomen, byl s jeho výsledkem spokojen. "Liberec je samozřejmě těžký soupeř. Má svou kvalitu a bude ji chtít v souboji s námi prokázat," řekl Marek Jankulovski. "Ale být ve čtvrtfinále poháru a přát si snadného soupeře, to zkrátka není možné," poznamenal sportovní ředitel FC Baník Ostrava krátce poté, kdy los určil, že se Baník střetne s Libercem.

"Pro nás všechny, to znamená pro tým i pro fanoušky, je ale podstatné, že budeme hrát doma. Pro nás možnost zahrát si ve vlastním prostředí, pro fanoušky další šance přijít ve velkém počtu na stadion a vidět Baník v akci. Tohle bude atraktivní utkání, vždyť ve hře je semifinále poháru. Takže se naši příznivci mají na co těšit," dodal Marek Jankulovski s tím, že doufá v příznivý výsledek. "Věřím, že domácího prostředí využijeme a do semifinále postoupíme," uzavřel šéf sportovního úseku Baníku Ostrava.

Twitter
MW Dias
RE/MAX
Radegast
Satum
VACUTEC MORAVIA, spol. s r.o.
AUTOBOND
Město Ostrava
Moravskoslezský kraj
ŠKODA VAGONKA a.s.
CETRIS
malang
KAIMAN, s.r.o.
Solaris Bus
FORTUNA