FC Baník Ostrava Mistr ligy 1976 | 1980 | 1981 | 2004
FC Baník Ostrava

Nejčastější otázky

Karta #BANIKTEAM vzbuzuje velký zájem fanoušků a přináší také řadu dotazů spojených s jejím fungováním. Odpovídáme na nejčastější z nich, pokud máte další dotazy, směřujte je, prosím, výhradně na e-mailovou adresu ticketing@fcb.cz.

Je možné zajistit kartu #BANIKTEAM kamarádovi či kamarádům, kteří jsou z daleka, tak, že mi předají své údaje a já jim vše v Ostravě vyřídím?

Není možné registrovat jinou osobu v zastoupení. Při prvotní registraci musí každý zájemce o kartu projevit osobně souhlas s poskytnutím svých údajů. Toto může učinit buď v kamenné pobočce, nebo on-line (zde). V případě již dříve registrovaného člověka zakoupení nové permice problém

Pokud přijedu do Ostravy na registraci karty #BANIKTEAM odjinud – budu sem muset ještě jednou pro vydání karty?

Ne, registrace trvá pouze několik minut, odjedete domů rovnou s kartou.

Kdy a kde si mohu kartu #BANIKTEAM registrovat?

Na pobočce OIS v obchodním centru Forum Nová Karolina, otevřeno denně od 10 do 19 hodin. Registraci karty #BANIKTEAM můžete také provést on-line.

Nebudou nějak zneužity mé osobní údaje, které klubu poskytnu?

FC Baník Ostrava postupuje při získávání údajů do vnitřní databáze podle platných zákonů ČR. Údaje neposkytne třetí osobě a bude je využívat pouze pro potřeby registrace karty #BANIKTEAM. Veškeré osobní údaje, které zájemci o registraci klubu poskytují, předávají dobrovolně a v souladu se zákonem.

Mohu jít na fotbal bez karty #BANIKTEAM?

Ano, karta #BANIKTEAM však zaručuje rychlý a komfortní vstup na stadion, levnější vstupné a řadu dalších výhod věrnostního programu.


Další otázky týkající se organizace utkání v novém prostředí Městského stadionu Ostrava:

Jak je na Městském stadionu zajištěno parkování osob ze zdravotním postižením (držitelé průkazů ZTP/P) při utkáních Baníku?

Držitelé průkazů ZTP/P mají vyhrazená místa k parkování na parkovišti "Ridera", které sousedí přímo s Městským stadionem. 

Další informace o pravidlech chování a podmínkách platných pro vstup na domácí utkání FC Baník Ostrava v sezóně 2016/2017 najdete v Návštěvním řádu Městského stadionu , který vydala společnost Vítkovice Aréna, a.s.

Twitter