ne 30.7.2017

Juniorka na startu podlehla Olomouci

Juniorce vstup do nové sezony zhořkl. Svěřenci Daniela Tchuře v prvním utkání podlehli na hřišti ve Vřesině Sigmě Olomouc 0:4.

Tým posílený o Tomáše Mičolu, Matěje Helešice, Josefa Celbu a Ondřeje Šašinku dostal od Hanáků lekci z produktivity. Vzdor územní převaze v 17. minutě inkasoval po hlavičce Baly a těsně před poločasem po krásné trefě Danise z přímého kopu. Nejblíže vyrovnání byl ještě vě 43. minutě za stavu 0:1 Kubík, ale jeho zdařilou hlavičkou bravurně vytáhl gólman Gröger.

I ve druhé půli baníkovci zahazovali šance; zblízka nedali Bolf, Šašinka ani Mládek. Hosté naopak po sólu Romera zvýšili na 3:0 a v závěru překonal Šustra ještě jednou Voleský.

DANIEL TCHUŘ: "První poločas jsme byli aktivní. Chtěli jsme hrát fotbal, ale Olomouc dobře bránila a ze dvou šancí se dostala do dvougólového vedení. Byla efektivnější. I potom jsme kluky nabádali, ať hrají dopředu a jsou aktivní, ale po chybách jsme dostali další dvě branky a pak už se to těžko dohání."