ne 10.9.2017

Další remízová přestřelka juniorky – ve Zlíně 3:3

V zápasech juniorky Baníku o góly nouze nebývá. A potvrdilo to i nedělní utkání 6. kola juniorské soutěže, ve kterém svěřenci Daniela Tchuře, stejně jako naposledy s Jihlavou, remizovali ve Zlíně 3:3.

Na obou stranách nastoupilo po několika hráčích z prvoligových kádrů a jeden z nich velmi rychle otevřel skóre. Už ve druhé minutě poslal hosty do vedení Breda.

Zlín srovnal těsně před přestávkou zásluhou Mlýnka, ale do druhé půle vletěli Ostravští znovu jako velká voda a během jedenácti minut vedli už 3:1. Ondřej Šašinka z přímého volného kopu z dvaceti metrů prostřelil zeď i Zlámala a v 56. minutě překonal zkušeného gólmana z levé strany Lehnert.

Přesto dobře hrající Baník dvoubrankový benefit neudržel. Po Mlýnkově průniku dorazil balon za Chmiela Nečas a v 78. minutě vyrovnal zblízka bombou pod břevno Štípek.

DANIEL TCHUŘ: „Myslím, že to bylo oboustranně kvalitní utkání. Bylo tam z naší strany i dost fotbalových věcí a je jenom škoda, že jsme si za stavu 3:1 neodpustili laciné chyby, které nás stály výhru. To mě mrzí. Ale na naší hře je patrný progres a posun směrem k lepšímu. Pořád samozřejmě máme rezervy, ale jde to nahoru."