ne 22.4.2018

Juniorka prohrála v Hradci

Juniorka má za sebou bodově nepovedený týden. Po domácí porážce se Spartou totiž v neděli odešla poražena i z bojiště v Hradci Králové, který využil domácí půdy k těsnému vítězství 2:1. Jediný gól hostů dal v závěru utkání uzdravený obránce Petr Breda.

Baník na východě Čech rychle prohrával – už v 7. minutě Šípek nedal ranou k tyči Budinskému šanci. Šanci na vyrovnání pak prováhal Stáňa, ale v závěru půle měli hosté i štěstí, když domácí zahodili penaltu.

I druhý poločas rozehráli lépe „Votroci“ a Šípek po nevyužitých příležitostech Mikera poslal Hradec do dvougólového trháku. Baník pak pookřál, ale Bolf hlavičkou našel pouze gólmanovu náruč. Až pak se po standardce prosadil Breda a další možnosti Stáni zmařil domácí brankář. Ke změně stavu už nevedla ani kratičká přesilovka Baníku po vyloučení domácího Jukla.