FC Baník Ostrava Mistr ligy 1976 | 1980 | 1981 | 2004
FC Baník Ostrava

Soutěž o zájezd na AC Milán pokračuje

18.4.2017 | Redakce

Divácká soutěž o zájezd na atraktivní duel Serie A mezi AC Milán a AS Řím bude pokračovat i v utkání s Táborskem! Po Vítězslavu Seberovi, který vyhrál zájezd na slavné San Siro v rámci nedělního zápasu Baníku s Pardubicemi, se tak dostane ještě na dalšího fanouška Baníku, který získá poukaz pro dvě osoby na zájezd zdarma. Soutěž připravuje Baník ve spolupráci se svým partnerem, společností Fotbaltour.cz.

Podmínky pro účast v soutěži jsou stejné jako před utkáním s Pardubicemi: stačí vlastnit permici na aktuální sezonu, anebo si v předprodeji, která už běží, koupit jednorázovou vstupenku na nadcházející domácí zápas Baníku s Táborskem.

Baník od úterka 18. dubna do soboty 22. dubna zveřejní na svém webu a facebooku každý den iniciály dvou finalistů, kteří se v neděli 23. dubna v poločasové přestávce utkání Baník – Táborsko zúčastní soutěže v rychlosti střelby. Vítěz, který podle měřícího zařízení vyšle míčem nejprudší ránu, získá zdarma autobusový zájezd pro dvě osoby na zápas AC Milán – AS Řím v ceně 7500 korun.

Plné znění pravidel zde.

Vylosovaní finalisté číslo 1 a 2:

permanentní vstupenka - sektor B5, řada 16, sedadlo 1

permanentní vstupenka - sektor D5, řada 18, sedadlo 15

Twitter