FC Baník Ostrava Mistr ligy 1976 | 1980 | 1981 | 2004
FC Baník Ostrava

První příprava: Baník vers. Hlučín

5.1.2018 | Redakce

Už po čtyřech tréninkových jednotkách čeká Baník první přípravné utkání. Ostravský celek se v sobotu od 11:00 utká na přírodní trávě v Bolaticích s třetiligovým FC Hlučín.

Nebývá zvykem, aby se hned zkraje ledna dalo hrát na kvalitní přírodní trávě. Baník ale využil příznivých klimatických podmínek a po celotýdenním hledání a zvažování nejrůznějších variant se mu povedlo dohodnout na využití hřiště v Bolaticích.

„Je to pochopitelně velké plus, za každý zápas na přírodní trávě jsme v zimní přípravě rádi,“ prohlásil Radim Kučera, který do prvního zápasu na rozehrání plánuje nasadit v podstatě všechno zdravé, co momentálně ve svém kádru má. „Postavíme dvě jedenáctky. Pouze Jakub Pokorný kvůli svalovým problémům hrát nemůže a totéž platí o lehce nemocném Tomáši Poznarovi. Zachytat by si měli i oba noví gólmani,“ objasnil Radim Kučera, kterému v sestavě prozatím schází i Dame Diop, jenž se do přípravy zapojí v pondělí.

Nezbytné info pro diváky: vstupné činí 30 korun, majitelé permanentek mají vstup zdarma. Hřiště bude otevřeno od 10:15 hodin.

Twitter