FC Baník Ostrava Mistr ligy 1976 | 1980 | 1981 | 2004
FC Baník Ostrava

Lístky do Ďolíčku v Ostravě od úterka

9.10.2017 | Redakce

Liga po reprezentační přestávce pokračuje už v pátek a vstupenky na zápas Baníku na stadionu Bohemians 1905 ve vršovickém Ďolíčku se dají ode úterka koupit s předstihem v Ostravě. Naprosto výjimečně však nikoliv ve Fanshopu FCB na Bazalech, ale distribuce tentokrát proběhne v síti fanouškovské prodejny Chachar/Wear v Ostravě-Mariánských Horách.

Ďolíček patří s celkovou kapacitou 5000 diváků k nejmenším stadionům v lize, tudíž i vyhrazená část vstupenek určená hostujícím příznivcům je na poměry Baníku nižší, než bývá obvyklé. Pořádající klub vyhradil hostům 250 lístků - celý balíček putuje rovnou do Ostravy a v pátek před utkáním v Praze by šly do pokladen jen v případě, že by se nevyprodaly už v předprodeji. Jedna vstupenka stojí 150 korun.

Baník si zápasem na Bohemians 1905 odpyká druhou část podmíněného výjezdového trestu za utkání na Slovácku. Případný exces by mohl ohrozit účast baníkovských fans v dalším venkovním utkání na Spartě.

Prodejnu Chachar/Wear najdete na ulici 28. října 271 v Ostravě-Mariánských Horách, poblíž tramvajové zastávky Prostorná.

Utkání se bude hrát v pražských Vršovicích v pátek od 20:15.

Twitter