čt 18.2.2016
Aktuální zprávy

Baník si připomene osobnost Pavla Srníčka

V duchu vzpomínky na bývalého skvělého brankáře a trenéra Baníku Pavla Srníčka, který zemřel v závěru minulého roku, se ponese sobotní zápas 18. kola Synot ligy proti Fastavu Zlín. Naše první jarní domácí ligové utkání na ostravském Městském stadionu začíná v 14:00.

Památku Pavla Srníčka, který v Baníku fotbalově vyrostl v letech 1985 až 1991 a později se během svojí mimořádné kariéry stal respektovaným reprezentačním brankářem i uznávanou trenérskou osobností, uctíme nejprve minutou ticha před začátkem samotného utkání. Svoji poctu budou mít připravenou také fanoušci, které si charismatický gólman stejně jako všechny ostatní získal výbornými výkony i svojí přátelskou povahou.

To, že Pavel Srníček byl, je a navždy bude součástí Baníku, si připomeneme také o poločasové přestávce. Upozorňujeme fanoušky, že hned v jejím úvodu se budou na velkoplošných obrazovkách promítat fotky a medailonky, ve kterých baníkovské osobnosti zavzpomínají na bývalého spoluhráče, kolegu, trenéra a kamaráda. Ve všech těchto rolích byl výjimečným a nezapomenutelným člověkem.

Věnujeme mu také titulní stranu klubového magazínu, který se svým poděkováním baníkovským fanouškům otevírá jeho mladší bratr Milan.