ne 14.1.2018
Juniorka aktuality

Juniorka podlehla druholigovým Vítkovicím

​Juniorka Baníku rozehrála seriál zimních přípravných zápasů nedělní porážkou s druholigovými Vítkovicemi. Favorizovaný soupeř na umělé trávě v areálu ZŠ Jana Šoupala v Porubě rozhodl o svém vítězství 3:0 už v prvním poločasu, ve kterém nastřílel všechny góly.

Baníkovci neodehráli proti zkušenějšímu soupeři špatnou partii, ale doplatili na slabší produktivitu. Zatímco Pak a Kania ve svých šancích mířili v první půli pouze do tyčí, Vítkovice své příležitostí dokázaly zužitkovat a mezi 8. a 38. minutou si vytvořily rozhodující náskok.

„Soupeř nás předčil především v efektivitě. Ale v první půli se mi hra kluků celkem líbila, snažili se hrát fotbal, bohužel jsme se neprosadili v koncovce,“ řekl trenér Daniel Tchuř.