čt 25.9.2025
Aktuální zprávy

Před Spartou na pivo do skla s platební kartou

Food zóna s pivem do skla a širokou škálou dobrých jídel přivítá všechny fanoušky Baníku také před sobotním utkáním s pražskou Spartou. To má výkop v 15 hodin, jídelní a nápojová zóna ale otevře brány krátce po poledni, tedy ve 13 hodin. A také ve stanu, kde se bude čepovat pivo do skla, již bude možná platba kartou.

Návštěva na úrovni patnácti tisíc fanoušků dorazí s největší pravděpodobností na sobotní duel se Spartou. A pokud jde o jídlo a pití ve Food zóně, bude o ně postaráno se vším komfortem. 

Na skvělý výběr pokrmů v jídelní zóně už si fanoušek Baníku zvykl, pivo do skla bude už podruhé za sebou v této sezoně nově vítaným komfortem. Aby se provoz pivního stanu při očekávané vysoké návštěvě nezpomalil, ba právě naopak, bude v sobotu možno také v pivním stanu hradit božský mok prostřednictvím platební karty, tak jako je to možné v drtivé většině stánků s pokrmy v prostoru Food zóny. Pivní stan bude v sobotu instalován opět v lokalitě poblíž hřiště s umělým trávníkem.

4
Christ
Tiéhi
41
Mikuláš
Kubný
22
Tomáš
Zlatohlávek
80
Ondřej
Kričfaluši
19
David
Lischka
37
Matěj
Chaluš
8
Christian
Frýdek
95
Daniel
Holzer
15
Patrick
Kpozo
30
Dominik
Holec
29
Jakub
Pira
25
Dennis
Owusu
20
Srdjan
Plavšić
1
Viktor
Budinský
9
David
Buchta
5
Jiří
Boula
66
Matúš
Rusnák
2
Marek
Havran
11
David
Látal
44
Eldar
Šehić
18
David
Planka
6
Karel
Pojezný
17
Michal
Frydrych
31
Alexander
Munksgaard
21
Michal
Kohút
55
Artur
Musák
28
Filip
Kubala
77
Ladislav
Almási