pá 3.1.2025
A-tým

Michal Frydrych prodloužil smlouvu o další rok

Baník si pojistil služby svého nejzkušenějšího stopera o další rok. Klub totiž prodloužil smlouvu s Michalem Frydrychem až do konce června 2026! Součástí smlouvy je navíc i možná opce.

Čtyřiatřicetiletý stoper se v této sezoně stal stabilní součástí sestavy Baníku, na podzim nasbíral třináct ligových startů, z toho hned jedenáctkrát nastoupil od první minuty.

„Cítím se na hřišti velice dobře, své působení v Baníku si teď opravdu užívám. Jsem moc rád, že naše vzájemná spolupráce bude pokračovat. Chtěl bych v Baníku ještě dosáhnout nějakého úspěchu a sám tomu svými výkony napomoci,“ řekl Michal Frydrych, jenž svou kvalitu a zkušenost prodal na podzim také v zápasech UEFA Konferenční ligy. Na hřišti v nich nechyběl ani minutu a na své konto si tak připsal také 390 pohárových minut.

„Michal je jednou z vůdčích osobností mužstva, je platný na hřišti i v kabině a pro Baník, k němuž má navíc úzký vztah, velice cenný. Proto jsem rád, že jsme se na prodloužení smlouvy dohodli a že s ním budeme moci i nadále počítat,“ uvedl Luděk Mikloško, sportovní ředitel Baníku Ostrava.

44
Eldar
Šehić
4
Christ
Tiéhi
29
Jakub
Pira
17
Michal
Frydrych
22
Tomáš
Zlatohlávek
9
David
Buchta
19
David
Lischka
30
Dominik
Holec
2
Marek
Havran
55
Artur
Musák
80
Ondřej
Kričfaluši
31
Alexander
Munksgaard
20
Srdjan
Plavšić
5
Jiří
Boula
95
Daniel
Holzer
25
Dennis
Owusu
28
Filip
Kubala
11
David
Látal
21
Michal
Kohút
66
Matúš
Rusnák
41
Mikuláš
Kubný
18
David
Planka
8
Christian
Frýdek
37
Matěj
Chaluš
1
Viktor
Budinský
6
Karel
Pojezný
77
Ladislav
Almási
15
Patrick
Kpozo