ne 11.8.2024
A-tým

Quadri Adediran se vrací do Budějovic

Útočník Quadri Adediran se vrací z hostování v Baníku do Českých Budějovic. Jihočechům by měl být k dispozici už ve víkendovém ligovém utkání.

Třiadvacetiletý Nigerijec na Bazaly přišel v zimě na roční hostování s opcí. Baník dnes jeho hostování ale ukončil a vyšel vstříc zájmu Dynama, které o svého kmenového hráče projevilo zájem.

„Quadri tady během těch osmi měsíců určitě odehrál dobré zápasy, ale momentálně máme kádr široký a on by se přes konkurenci v útoku tolik nedostával do hry. Bude to tak nejlepší řešení pro všechny strany,“ řekl šéf sportovního úseku FC Baník Ostrava Luděk Mikloško s tím, že Baník si ponechává ve smluvním vztahu s Dynamem opci na přestup.

Quadri Adediran za Baník nastoupil do 15 zápasů a vstřelil dva góly do sítě Mladé Boleslavi a Teplic.

42
Jiří
Míček
9
David
Buchta
11
David
Látal
99
Georgios
Kornezos
0
Jakub
Pira
17
Michal
Frydrych
28
Filip
Kubala
5
Jiří
Boula
66
Matúš
Rusnák
6
Karel
Pojezný
95
Daniel
Holzer
30
Dominik
Holec
15
Patrick
Kpozo
37
Matěj
Chaluš
41
Mikuláš
Kubný
22
Tomáš
Zlatohlávek
21
Michal
Kohút
19
David
Lischka
25
Dennis
Owusu
31
Alexander
Munksgaard